קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול שלט לרכב

 
שכפול שלט לרכב - כדי להקדים תרופה למכה.
כל שלט בא יומו, וכדי שיהיה לכם גיבוי ברגע שזה יקרה לשלט שלכם – כדאי מאוד לבצע שכפול שלטים לרכב באופן מקצועי, שיסיר דאגה מלבכם.

אנחנו ב"ניר המהיר" מתמחים בביצוע שכפול שלט לרכב, ונשמח לספק לכם שירות מקצועי באחריות.
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 052-5814517.
 

למה צריך שכפול שלט לרכב?

 
אם אין לכם שלט לרכב אתם באמת לא צריכים, אבל מכיוון שבשנים האחרונות כל הרכבים משווקים ללקוחות עם שלט שבעזרתו ניתן לפתוח אותם ו/או להפעיל ולנטרל את מערכת האזעקה גם מרחוק, הרי שסביר מאוד להניח שגם לכם יש שלט לרכב. אם יש לכם שלט לרכב, חשוב מאוד שיהיה לכם לפחות שלט אחד נוסף, על מנת שתוכלו להשתמש ברכב מבלי לגרום לו נזק, גם במקרה שבו השלט המקורי התקלקל, אבד או נגנב.
 

מי יכול לבצע שכפול שלטים לרכב?

 
חברת מנעולנות אשר יש ברשותה את ציוד השכפול המתאים. השכפול מתבצע באמצעות פעולת קידוד ייחודית, המאפשרת לקודד את השלט מול הרכב ולהפוך אותו למחליף אמין לשלט המקורי. אם פונים לחברה המתמחה בתחום ואשר יש ברשותה את הציוד המתקדם ביותר, ניתן לבצע שכפולים לכל סוגי השלטים לרכב ולהגיע לתוצאות מדויקות לחלוטין.
 
שכפול שלט לרכב
 

ניר המהיר לשירותכם

 
חברת ניר המהיר מתמחה בביצוע שכפול שלט לרכב, תוך התחייבות לעבודה מקצועית באחריות מלאה. ברשותנו הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום, כך שבאפשרותנו לבצע שכפול לכל סוגי השלטים, של כל סוגי הרכבים.

כשאתם מביאים את השלט שלכם אלינו אתם מקבלים:
  • שלטים משוכפלים באיכות הגבוהה ביותר
  • שירות מקצועי הכולל בדיקת תקינות של השלטים המשוכפלים
  • אחריות מלאה על כל עבודה של שכפול שלט
  • שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח
בנוסף לשירותי שכפול שלט לרכב אנו מספקים שירותי מנעולנות אחרים, לרבות תיקון שלטים לרכב, פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד. כל השירותים ניתנים על ידי מנעולנים מוסמכים ומנוסים, המחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ויעיל – באחריות. אז הקדימו תרופה למכה, וכדי שלא תישארו מול רכב נעול צרו איתנו קשר עוד היום ובצעו שכפול שלט לרכב, שיאפשר לכם לישון בשקט.

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.