קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול מפתחות לרכב 24 שעות ביממה

 

מנעולן הינו בעל מקצוע אשר יכול לסייע לנו במצבי חירום אשר חלקם עשויים להיות מביכים

 
עולם הנעילה המודרני עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות. בעבר, עיקר הנעילה הייתה מתבצעת באמצעים פשוטים באופן יחסי, אשר כללו מספר מצומצם של דגמי צילינדרים ומפתחות. כיום, התפתחות טכנולוגית המזעור הובילה למהפכה של ממש בתחום.

כיום כמעט בכל רכב מותקן קודן או מערכת נעילה מסוג אחר. נוסף על כך, נכנסו לשוק מערכות נעילה על בסיס ביומטרי, הכוללות זיהוי קולי וחזותי של הלקוח. השימוש בכל המכשירים הללו והטיפול בהם דרש גורם מקצועי בעל ידע נרחב. לכן, המנעולן המודרני חייב להיות סקרן ובעל ידע בכל החידושים בתחום. שירותי המנעולן יכולים לסייע לנו להיחלץ ממצבים מביכים כמו אבדן המפתחות לרכב, או נעילה עצמית בדירה בשל חוסר זהירות.
 

מדוע אנו זקוקים לשירות שכפול מפתחות הזמין 24 שעות ביממה

 
אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לעבודת מנעולן, הינו היכולת שלו לשכפל מפתחות. שכפול מפתחות לרכב הינו מיומנות בפני עצמה, הדורשת היכרות עם סוגי המנעולים השונים בהן עושות היצרניות שימוש, עדינות ויכולת ביצוע. יש חשיבות רבה לבחירה ושמירה של מספר טלפון של מנעולן המעניק שירות שכפול מפתחות לרכב הפעיל 24 שעות ביממה ממספר סיבות עיקריות:

עמידה במצבי חירום: כשאנו צריכים לנסוע בשעות הלילה, פעמים רבות מדובר במצב חירום של ממש. לכן, אנו זקוקים למנעולן אשר יהיה זמין לתת לנו מענה, על מנת שנוכל לצאת לדרך במהירות האפשרית.

צורך להגיע הביתה: לעיתים אנו מאבדים את המפתחות שלנו, ולכן צריכים שירות שכפול מפתחות מהיר שיאפשר לנו לחזור הבית בשלום.
 
שכפול מפתחות לרכב 24 שעות ביממה
 

ניר המהיר מנעולן יצאת גדול הינו מנעולן מוביל בתחומו המעניק שירותים רבים לקהל לקוחות נרחב

 
ניר המהיר פורץ רכבים יצאת גדול הינו נותן שירות מוביל בתחום המנעולנות למגוון לקוחות עסקיים ופרטיים בארץ. השירות של ניר המהיר זמין 24 שעות ביממה, ויכול לסייע לנו להיחלץ ממצבים מביכים כמו מפתחות רכב שנגנבו, או אובדן יכולת לפתוח את דלתות הבית.