קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

פורץ כספות

 
 
 
כספת מכילה בדרך כלל מסמכים חשובים, סכומי כסף או רכוש בעל ערך רב לבעליו.
כחלק מכך, מקרים בהם הכספת לא נפתחת כתוצאה מתקלה עלולים לגרור לחץ ובהלה.
אז רגע לפני שנעתקת הנשימה, אפשר להירגע - הפתרון לבעיה נמצא במרחק שיחת טלפון לחברת "ניר המהיר".

חברת "ניר המהיר" מציעה שירות מקצועי ואמין של פריצת כספות - תוך זמן קצר מרגע השיחה, יגיע אליכם פורץ כספות מומחה ומנוסה המכיר את כל סוגי הכספות ויאפשר לכם לשוב וליהנות מהגישה לתכולה.
הטכנאי המנוסה של החברה, מחזיק תעודת מנעולן מקצועי ואישור מהמשטרה, כך שתוכלו להיות שקטים בידיעה שהעבודה מתבצעת על ידי אדם אמין.
 
 
 
פורץ כספות
 
 
 
 

סוגים שונים של כספות

 
שוק הכספות כולל מגוון רחב של סוגי כספות הנבדלים אלו מאלו בפרמטרים רבים. בין הסוגים הבולטים של הכספות: כספות דיגיטליות, כספות ביתיות, כספות ביתיות משוריינות, כספות חסינות אש וכספות כבדות.
פורץ מנעולים מקצועי ידע לאתר ולטפל בתקלה בכל סוגי הכספות.
 

תקלות נפוצות בכספות

 
ישנן מספר תקלות נפוצות בכספות בגינן יהיה צורך בהזמנת פורץ כספות, בין היתר - בטריות שנגמרות בכספות דיגיטליות, תקלות במנעולי הכספות, דלת כספת שאינה נפתחת, תקלות במנגנון הקוד ושכחה של הקוד אשר פותח את הכספת.
 

איך לבחור פורץ כספות

 
פריצת כספות דורשת רמת מיומנות גבוהה במיוחד ויכולות טכניות מצוינות.
לצד המקצועיות הרבה, חשוב לשים דגש רב על נושא האמינות של אותו איש מקצוע נבחר ולוודא שיש ברשותו את הרישיונות המתאימים לעיסוק במקצוע.
מהסיבות הללו חשוב לא להקל ראש בבחירת הפורץ ולעשות שימוש בכל הכלים האפשריים אשר בכוחם להבטיח לכם שאכן מדובר באיש מקצוע מנוסה ואמין שגם יגבה עבור שירותיו סכום כסף הוגן.

אז אם אתם תרים אחר פורץ כספות ולא מעוניינים להתפשר על אמינות, ניסיון ומקצועיות – אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "ניר המהיר".
בתוך זמן, יגיע אליכם איש מקצוע מיומן, אמין ומנוסה אשר יעניק את הפתרון הטוב והאיכותי ביותר לתקלה ואתם תוכלו לחזור וליהנות מגישה נוחה לתכולת הכספת שלכם ומביטחון בידיעה שהרכוש שלכם מוגן.
 
חברת ניר המהיר בע"מ פורץ כספות אצלכם בעבודה או בבית תוך 20 דקות.
בחברה אנו מעסיקים טכנאים ופורצים מוסמכים ובעל ניסיון של למעלה מ- 5 שנים. אצלנו כל טכנאי נושא עימו תעודה שמידה על כך שהוא מנעולן מקצועי ובעל אישור ממשטרת ישראל.
אפשר וגם רצוי לבקש מהטכנאי שיציג לכם תעודה זו!

פריצת כספות קטנות ופשוטות החל מ- 200 ₪ אצלכם!