קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

סוזוקי

שכפול מפתח לרכב סוזוקי הינה עבודה מורכבת אשר רק בעל מקצוע יכול לבצע

בין אם איבדתם את מפתח הרכב או שאתם חווים בעיה אחרת איתו, עליכם לשכפל את המפח. במקרים אלו, חשוב שלא לעשות ניסיונות שכפול עצמאיים ולפנות ישירות לבעל מקצוע בשל מורכבות העבודה.

שירות שכפול מפתחות לרכב סוזוקי כולל:

שכפול שלט לרכב סוזוקי: כיום מפתחות הרכב הינם רק חלק ממערכת הגנה על הרכב הכוללת גם שלט. בין אם איבדתם את השלט או שהוא הפסיק לעבוד, על מנעולן הרכב לשכפל גם אותו תוך קבלת כלל האישורים הנדרשים לכך מהחברה עצמה.

שחזור מפתח לרכב סוזוקי: את המפתח המשוכפל יש לא רק להתאים לצורת הסוויץ', אלא גם לכל מערכת האימובילייזר בכדי להבטיח פעילות תקינה שלו. מנעולן מקצועי כמו ניר המהיר יוכל לסייע לכם במניעת תקלות בתחום זה.

איפוס מערכת האימובילייזר: במקרים של בעיות במפתח החדש יש לבצע פעולות כגון איפוס מערכת האימובילייזר בכדי לאפשר שימוש תקין ברכב. ניר המהיר מנעולן מקצועי אשר יוכל לבצע גם פעולה זו, שהינה לעיתים חלק בלתי נפרד משכפול מפתח.

שכפול מפתחות לכל דגמי סוזוקי: על מנעולן רכב לדעת לבצע את כלל הפעולות הללו עבור כל דגמי סוזוקי- סוויפט, אלטו, ויטרה וכדומה, תוך התחשבות בשינויים בין הדגמים בכדי שניתן יהיה להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל דגם.

שכפול מפתח לרכב סוזוקי

ניר המהיר שירות שכפול מפתחות רכב מקצועי ואמין

חברת ניר המהיר מספקת שירות שכפול מפתחות לרכבי סוזוקי ולכל סוגי הרכבים.

השירות שלנו הוא מהיר במיוחד – תוך 20 דקות מרגע פנייתכם יגיע אליכם מנעולן לשכפול המפתח בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. המנעולן מגיע עם ציוד מתאים לשם שכפול מפתח מתאים עבור דגמי הרכב השונים של סוזוקי.

בין אם המפתח ננעל ברכב, נשבר, אבד ואתם זקוקים לשכפול מפתח רכב נוסף – אצלנו תקבלו את המענה והפתרונות המקצועיים ביותר. בנוסף אנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות לרכב: תיקון מפתח לרכב, שחזור מפתח לרכבי סוזוקי מאובדן מוחלט, שירות פריצת רכב ללא גרימת נזק, שכפול שלט רכב ועוד.