קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

סוגי מנעולים

 
כאשר אתם מחפשים מנעול לדלת שלכם, ניתן למצוא סוגי מנעולים רבים, באיכויות שונות ובהתאם לצרכים עבור כל סוג של דלת, כניסה או פנים. כמובן שכל מנעול שכזה עובד על פי מנגנון שונה לגמרי שחשוב להכיר. רק כך תוכלו לבצע בחירה נבונה ומושכלת שתתרום לנוחות השימוש של כל המשתמשים. להלן סקירה מקוצרת של כל סוגי המנעולים העומדים לבחירתכם.
 

מנעול צילינדר

 
סוג מנעול זה הינו הנפוץ ביותר, בין היתר בדלתות פלדלת, רב בריח ודלתות ממותגים פרטיים אחרים. סיבוב מנעול זה מתאפשר רק על ידי החדרת מפתח מסוג מסוים (בעל חריצים ייחודיים) ובעת פעולה זו, הצילינדר מסתובב ומזיז את אמצעי הנעילה (שיניים) ממקומם. מנעולי הצילינדר מופיעים ברוב המוחץ של המקרים בדלתות כניסה.
 

מנעול פבלוק

 
מנעול ייחודי למדי, שכן הוא מותקן בתוך ידית הדלת, כמעין לחצן שנכנס כלפי פנים בעת נעילה ומשתחרר החוצה בעת פתיחה. בעבר מנעולי הפבלוק היו כה יקרים עד שהשימוש בהם היה שמור אך ורק לבתים יוקרתיים ולבתי מלון, אך כיום הם נפוצים בכל בית, בעיקר בדלתות הפנים. הם ידועים בעיצוביהם המיוחדים כאשר ניתן לבחור בכאלו הכוללים גם אפשרות לנעילה על ידי מפתח.
 

מנעול דיגיטלי

 
הדור החדשני ביותר של עולם המנעולים. מנעולים אלו נפתחים בצורה ידנית או חשמלית רק כאשר הם מקבלים "פקודה" לעשות כן בצורה דיגיטלית. המנגנון הדיגיטלי כולל את מתן הקוד הרצוי באמצעות כרטיס מגנטי, הקלדת קוד ולעתים אף בצורה ביומטרית, לפי סריקת העיניים או טביעת אצבע. פריצת מנעול דיגיטלי מחייבת מקצועיות ברמה גבוהה כדי שלא לגרום נזק לדלת ולעתים תוך שחזור הקוד הסודי.
 
סוגי מנעולים
 

מנעולים נוספים

 
מנעולים נוספים, שמאופיינים בדרגת מיגון נמוכה יותר הם מנעול לשונית, מנעול עליון ומנעול חבוי. מנעולים אלו כוללים אמצעי יחיד (מעין לשונית) שנכנס בתוך משקוף או מסגרת ומוזז לפתיחה באמצעות מפתח ייעודי בדומה למנעול הצילינדר. מנעולים שכאלו מותקנים בדלתות פנים בעיקר וניתן לפרוץ אותם באופן קל יחסית מבלי לגרום נזק לדלת או למשקוף, באמצעות ידיים מקצועיות ומכשור מתאים.

מנעולן מקצועי ובעל ניסיון יכול לעמוד לשירותכם לצרכי פריצת דלתות נעולות כאשר עולה הצורך בכך, אך גם לייעץ בבחירת סוג הנעילה המתאים לכם ביותר ולהתקין את המנעול בצורה מדויקת ואף לבצע החלפת צילינדר. ניר המהיר הוא בדיוק אחד שכזה וישמח להעניק לכם שירות מהיר ויעיל במגוון אזורים לנוחיותכם ובמחירים נוחים במיוחד.

צרו עמנו קשר בטלפון 052-5814517 ונשמח לעמוד לשירותכם.