קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

מנעולן ברמת גן

 
אם אתם מחפשים מנעולן ברמת גן, סימן שאתם זקוקים לסיוע דחוף ומהיר, במקרה שבו אתם לא מצליחים להיכנס לבית או לרכב שלכם, ממגוון רחב של סיבות. לכן חשוב מאד לא להתמהמה, ולהבין מה היתרונות בפניה לחברת ניר המהיר בע"מ - ומדוע דווקא הצוות המיומן שלנו, הוא זה שיוכל לסייע לכם, אם אתם גרים ברמת גן והסביבה.

חברתנו מעסיקה צוות מנעולנים מקצועי ומיומן, אשר בא לסייע לכם במגוון רחב מאד של מקרים, שבהם אתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לבית או לרכב - או אפילו תקועים בתוכם. בכל מצב שבו אתם פונים לחברת ניר המהיר, אנחנו נשלח כמובן איש מקצוע במהירות הנדרשת, אשר יוכל לבצע את הפריצה.
 
מנעולן ברמת גן
 

מתי מזמינים מנעולן ברמת גן?

 
גניבת התיק - כשאדם גונב את התיק שלכם, הוא אמנם מחפש בעיקר את הארנק וחפצי הערך, אבל איתרע מזלכם - וגם המפתחות שלכם לבית ולרכב היו בתוך התיק, וכעת יש צורך לפרוץ את הבית, ואולי אף להחליף מנעול ליתר בטחון (אפשר שהגנב ינסה לפרוץ כעת גם לבית שלכם, לאחר שהשיג את הכתובת שמופיעה בתעודות בארנק).

אובדן המפתח - יש מקרים מצערים שבהם המפתח פשוט הולך לאיבוד, ולא ברור איפה הוא נמצא. אי אפשר לחכות שיגיע קרוב משפחה או חבר עם המפתח הרזרבי – ואז פונים לחברת ניר המהיר בע"מ, ופשוט מזמינים מנעולן ברמת גן.

שבירת המפתח - אתם מכניסים את המפתח למנעול, מסובבים ובאופן מפתיע - נותר רק חצי מפתח ביד, והחצי השני נשבר ונותר בתוך המנעול. למרות שמדובר על מקרה בעייתי, פשוט יוצרים קשר עם ניר המהיר, ומבצעים פריצה והחלפה של המנעול.

מנעול בלאי - מנעולים יכולים להתקלקל לאורך זמן, בעיקר עקב בלאי טבעי. גם במקרים הללו, מזינים את הפורצים של ניר המהיר, ומבצעים החלפה מהירה.
 

ניר המהיר - שירותי מנעולנות

 
ניר המהיר בע"מ מספקת את כל פתרונות הפריצה והמנעולנות: פריצת רכבים, פריצת כספות, שכפול מפתחות, החלפת צילינדר ועוד.
תושבי רמת גן והסביבה מוזמנים ליצור קשר עמנו - זמינות תוך 30 דקות !