קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

ידע הוא כוח

 
אם תדעו את כל הפרטים של הקריאה למנעולן מראש יהיה לכם הרבה יותר פשוט.
עיקר הבעיה נובעת בקריאות חירום כשאתם נתקעים מחוץ לבית או לרכב אך למעשה גם קריאה שגרתית יכולה להיות בעיה.
חשוב להתכונן היטב ולדעת מה המחירון המומלץ כך שלא יעבדו עליכם.
חשוב מאוד להבין מה ההסמכה של אותו מנעולן ולראות את התעודות שלו וכמובן כדאי ללמוד כמה פרטים על מה שהוא הולך לבצע דרך האינטרנט, כי הידע שלכם יעזור לו להבין שעליכם אי אפשר לעבוד.
 
 

שאלנו את פורץ המנעולים שלנו..

 
  • מתי נצטרך פורץ מנעולים?
פורץ מנעולים יהיה נחוץ מתי שיש מנעול תקול שלא נפתח. את זה יכולתם להבין רק מהשם שלו הרי אך מה שאנשים רבים לא יודעים זה כמות המנעולים שהוא יכול לפרוץ. פורץ מנעולים יכול לפרוץ את כל סוגי המנעולים וזו רק שאלה של ניסיון וזמן. יש פורצים מנעולים שיכולים לפרוץ גם מנעולים גדולים מאוד וגם את הכי משוכללים שקיימים, כולל מנעולי טביעת אצבע ומנעולים עם קוד. פורץ המנעולים יכול להיות אחד האנשים שיצילו אתכם ברגעים הכי מפתיעים לשלילה כאשר אתם מגיעים לביתכם ומבינים כי המפתח נשבר בתוך המנעול או שהוא משום מה לא מצליח להסתובב.

  • אלו מנעולים הוא יכול לפרוץ?
פורץ מנעולים יכול לפרוץ מגוון רחב של מנעולים. הוא יכול לפרוץ את המנעול של הדלת שלכם, כולל דלתות כניסה ודלתות פנים כמובן שככל שהמנעול יהיה חזק ומתקדם יותר יהיה קשה יותר לפרוץ אותו אך אין מנעול שאי אפשר לפרוץ. כמו כן אחת הפריצות הידועות של פורץ מנעולים, היא פריצה לדלתות רכבים. הסיבה לכך היא שדלתות רכבים מגלות בעיות רבות יותר בגלל הנעילה האוטומטית כאשר המפתח עוד בפנים כי הוא נשכח בפנים, דבר שלא יכול לקרות עם דלתות כניסה. גם מנעולי קפיץ יכולים להיתקע או שנאבד המפתח וגם במקרים כאלו הוא יכול לפרוץ אותם בקלות.

  • כיצד ניתן לבחור אותו נכון?
אם אתם רוצים לקבל חוויה טובה מפורץ המנעולים אתם צריכים לקרוא לפורץ מנעולים נכון. אם אתם מחפשים פורץ מנעולים חשוב לבצע סקר שוק מעמיק אפילו אם מדובר באמצע הלילה ואתם צריכים את הפורץ כמה שיותר מהר לשירותכם. חשוב לבצע סקר שוק לא רק כדי להשוות את המחירים שאתם מקבלים מכל האפשרויות שעומדות לפניכם, אלא כדי לבחור בפורץ מנעולים אמין. חשוב לזכור שזהו תחום רגיש מאוד, מי שיכול לפרוץ מנעול לבקשתכם יכול לפרוץ אותו גם שלא לבקשתכם וכך למעשה הוא יכול להיחשף לבית שלכם ולשתף פעולה עם פורצים או לפרוץ בעצמו.

  • מדוע לא כדאי לפרוץ לבד?
יש אנשים שינסו לחסוך על הקריאה לפורץ מנעולים בגלל העלות הגבוהה שלו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בקריאה באמצע הלילה. בסופו של דבר קריאה לפורץ מנעולים באמצע הלילה יכולה לעלות לכם כמה מאו תשקלים אפילו לטיפול של כמה דקות בודדות. עם זאת חשוב לזכור כי לא כל מנעול ניתן לפרוץ לבדכם. את המנעולים שלכם אתם יכולים לפרוץ לבד רק כאשר יש לכם ידע וכלים מתאימים, ובדרך כלל לא יהיו לכם את כל אלו. לכן לא כדאי לנסות לפרוץ את המנעול לבד כי מה שיקרה בסופו של דבר זה שתהרסו את המנעול עוד יותר.