קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

טויוטה

כפול מפתחות עבור כל דגמי טויוטה

אנחנו בניר המהיר מנעולן ופורץ רכבים מציעים לכם שירות מעולם אחר. אם חשבתם ששכפול מפתחות לרכב היא משימה קשה שאין לכם זמן אליה, אנחנו נראה לכם שאפשר גם אחרת. שכפול מפתחות טויוטה, ניסאן, שברולט וכל דגם מכוניות אחר שנוסע בכבישי ישראל יוכל לעבור שכפול מפתחות רכב מהיר אפילו בבית הלקוח. כל מה שצריך זה ליצור עמנו קשר ותוך 20 דקות אנחנו כר אצלכם מתחילים בתהליך. חיסכון בזמן, נוחות מדהימה והכול כי ידעתם לבצע את הבחירה הנכונה!

לא רק שכפול מפתחות

ניר המהיר מספק מגוון של שירותים לכל סוגי הרכב של טויוטה:

שירותי תיקון ושחזור שלט – עבודת שחזור השלט לרכב היא עבודה למקצוענים בלבד, בה צריכה להיות הקפדה גבוהה הן על הדיוק והעבודה עצמה והן על שימוש בשלטים מקוריים. ניר המהיר מספק שירותי תיקון ושחזור שלט לרכבי טויוטה לכל מטרה.

טיפול באימובילייזר האימובילייזר מהווה את מערכת האבטחה המרכזית של רכבים בימינו. מערכת זו משביתה את המנוע אם היא אינה מזהה את המפתח. מערכת זו עלולה ליצור ברכבי טויוטה תקלות שונות. לניר המהיר יש את כל המכשירים והאישורים הנדרשים על מנת לתקן כל תקלה במערכת האימובילייזר.

שחזור של מפתחות שכפול מפתחות לרכב הוא עניין אחד, אבל שחזור של מפתח לטויוטה הוא מסובך בהרבה, כיוון שהוא דורש איפוס מלא של מערכות אבטחת הרכב. ניר המהיר מאפשר לכם לשחזר מפתחות לטויוטה 24 שעות ביממה, בכל עת בה תצטרכו זאת.

שכפול מפתח לרכב טויוטה

שירות לרכבי טויוטה מכל הסוגים

ניר המהיר מספק שירותי שכפול מפתחות לרכב טויוטה מכל הדגמים: יאריס, אוונסיס, אאוריס, קורולה ועוד. אם אתם רוצים ליהנות משירותי מנעולנות רכב מדויקים, אמינים ומהירים – פנו לניר המהיר כעת.