קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

החלפת צילינדר

 
המנעול התקלקל? המפתח לא עובד? זה הזמן להחליף צילינדר עם ניר המהיר! חייגו: 052-5814517
 
ניר המהיר – מנעולן מוסמך, הפועל באישור משטרת ישראל, ישמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה. מכיוון שברור שכאשר המנעול מתקלקל, אתם רוצים פתרון מהיר וקל, בזמינות מידית, ניר המהיר יגיע אליכם במהירות שיא וישלים את החלפת הצילינדר בזריזות, כדי שתוכלו לשוב לשגרה.

ניר המהיר מנוסה ומיומן בהחלפת צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות, תוך שימוש בצילינדרים איכותיים ובשיטות עבודה אשר יבטיחו את שביעות רצונכם ואת השקט הנפשי שלכם לאורך זמן. בזכות השירות המהיר והאדיב והמחירים ההוגנים והנוחים, כבר לא משתלם לנסות אפילו להחליף את הצילינדר לבד. מה גם שהחלפת צילינדר המבוצעת באופן לא מקצועי עלולה לגרום נזק לדלת, ואף להותיר את הבית או העסק כשהם לא בטוחים ומהווים טרף קל לפורצים.
 
החלפת צילינדר - ניר המהיר
 

מתי מבצעים החלפת צילינדר

 
המפתח מסתובב קשה ונתקע לפעמים? ניסיתם לשמן את המנעול וזה לא הקל על הבעיה? המפתח מסתובב על ריק מדי פעם? כל אלו סימנים שהצילינדר שלכם עומד להתקלקל. אל תחכו לרגע האחרון, או לכך שהמנעול יפסיק לתפקד לחלוטין – הזמינו מנעולן להחלפת צילנדר! זהו הפתרון הזול, הקל והנעים ביותר לבעיה.
אבל ישנם גם מקרים אחרים בהם יש להחליף צילינדר, כגון:

  • לאחר פריצה (חס וחלילה) – הדירה נפרצה? לא נעים. אבל עכשיו, בנוסף לנזקים האחרים שגרמו הפורצים, גם נותרת הבעיה של הדלת הפרוצה, אותה יש לנעול, כדי לשוב ולהרגיש בטוחים, וכדי להחזיר את הדברים לסדרם. לכן, נזמין מנעולן להחלפת הצילינדר הפרוץ, ואולי גם לשדרוג מערכת הנעילה.

למרות שנהוג לומר כי "ברק לא מכה באותו מקום פעמיים", פורצים דווקא כן שבים ופורצים למקומות שבהם ביצעו פריצה קלה ומוצלחת, או למקומות בהם פרצו בעבר, אך משהו מנע מהם מלהשלים את המלאכה. לכן, אסור להיכנס לשאננות, אלא לראות בפריצה אחת כאות אזהרה לפריצות נוספות.

  • לאחר מעבר דירה (בשעה טובה) – עברתם דירה! בשעה טובה, קיבלתם את המפתח המיוחל! זה בדיוק הזמן להחליף אותו! במהלך עבודות הבניין, גם בלי שום כוונת זדון, המפתחות לדירות ולבתים יכולים להיות משוכפלים, על מנת לאפשר לכל מי שצריך לעסוק במלאכה גישה נוחה לאזור העבודה. אך לאחר מכן, פרק הזמן בו הבניין מתאכלס הוא גן עדן לגנבים. מצד אחד, דיירים חדשים מתחילים להכניס את רכושם יקר הערך, חלקו, חדש ועדיין בשקית. מצד שני, סדרי האבטחה עדיין אפסיים עד לא קיימים. דלתות הבניין פתוחות, סבלים, מתקינים ואנשי מקצוע אחרים מסתובבים והדיירים עדיין לא מכירים זה את זה מספיק, בשביל לדעת מי אמור להיות במקום ומי לא.

לכן, דבר ראשון עם קבלת המפתח, ולפני שמתחילים להכניס דברים לבית – יש להזמין החלפת צילינדר, על ידי מנעולן אמין – שאתם בחרתם בעצמכם (לא להתפתות למנעולן המושלם שכולם בבניין עשו אצלו)!
 

החלפת צילינדר במקרים של אבדן המפתח ופריצה יזומה

 
לעתים אובד המפתח, או שהדלת נטרקת כאשר המפתח בפנים ומונע את פתיחת הדלת מבחוץ, או שמדובר בדלת טריקה וננעלים בחוץ... לא חסרים מקרים בהם אין ברירה אלא להזמין מנעולן כדי לפרוץ את המנעול. אבל לאחר מכן, גם אם נראה שהכול עובד מצוין, מומלץ להחליף את הצילינדר הפרוץ בחדש, לשם ביטחון.

הסיבה לכך אינה שהמנעולן רוצה להוציא מכם עוד כסף, אלא מפני שצילינדרים, בימינו, הם מורכבים יותר מאי פעם וקשה לדעת אם נגרם נזק, או לא, במהלך הפריצה. המנעול יכול לעבוד היטב היום, אך מכיוון שרכיב כלשהו הוחלש או הוסט ממקומו, הדבר מחיש את מהלכה של תקלה. עדיף שלא לראות בכך כהשקעה מיותרת נוספת, אלא כחיסכון מהזמנת מנעולן נוסף, לשם פריצת מנעולים – ואז לשלם שוב, גם על הגעתו וגם עבור צילינדר חדש.