קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

החלפת מנעולים

 
במקרים רבים, אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לעבודה איכותית של החלפת מנעולים. מתי יש צורך בעבודה כזו? אם כמובן חוויתם פריצה לבית - חובה להחליף את המנעולים במהירות ולדאוג שהפריצה לא תחזור על עצמה. כמו כן, לעתים מנעולים ישנים במיוחד פשוט מפתחים בלאי ומפסיקים לתפקד, ואז יש צורך להחליפם. לעתים מפתח ישן שנתקע לפתע במנעול דורש את החלפת המנעול כולו, ולעתים אחרי שערכתם שיפוץ בבית או נכנסתם לדירה חדשה - כדאי להחליף את המנעול כדי שלכל אנשי השיפוצים לא יישאר מפתח שמאפשר כניסה לבית שלכם. בכל המקרים הללו פניה לניר המהיר תאפשר לכם להחליף את המנעול בצורה הטובה ביותר!
 
החלפת מנעולים
 

החלפת מנעולים אצל ניר המהיר

 
  • כל סוגי המנעולים - אצל ניר המהיר, תוכלו לקבל שירות מעולה של החלפת מנעולים לכל סוג שאתם מחפשים. ניר המהיר מספק צילינדרים מכל סוג, לכל סוגי הדלתות - החל ממנעולים לדלתות פנים בתוך הבית, ועד מנעולים לדלתות רב בריח ודלתות שדורשות מיגון מורכב במיוחד. כמובן שאם תרצו - יש גם אפשרות לשדרוג המנעול אם הדבר אפשרי.
  • טיפול מהיר - יש מקרים שבהם אתם צריכים לבצע במהירות החלפת מנעולים - למשל אם המנעול נתקע לפתע ואתם מחוץ לבית וזקוקים גם לשירותי פריצה - או אם אתם צריכים לעזוב את הבית לעבודה ולא יכולים לשרוף יום שלם. כמובן שניר המהיר מצדיק את השם שלו - והוא יגיע תוך זמן קצר ויבצע את ההחלפה המיוחלת.
  • פעילות ברישיון - ניר המהיר הוא פורץ מנעולים ברישיון מטעם משטרת ישראל - והוא גם יספק לכם מנעולים מוגנים ואיכותיים, שחברות הביטוח מכירות כמנעולים נגד פריצה.
 

מעוניינים בשירות החלפת מנעולים

 
כעת, אם תרצו להתחיל במלאכה של החלפת מנעולים, אתם רק צריכים לחייג בהקדם לניר המהיר - והוא כבר בדרך אליכם!
צרו קשר בטלפון 052-5814517, או השאירו את פרטיכם כאן באתר.
 
החלפת מנעולים בתל אביב ואזורים נוספים 24/7:
חדרה, הרצליה, ראשון לציון, חולון, פתח תקווה, קרית אונו, גבעת שמואל, בני ברק, רמת גן, גבעתיים, יהוד, בת ים, יפו, הוד השרון, רעננה ועוד.