קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול מפתח חכם לרכב

 
מפתח חכם משלב מפתח ושלט ומבטל את הצורך במפתח מכאני כדי להניע את הרכב. היתרונות שלו הם חיסכון בזמן, נוחות ויעילות. החיסרון הוא שלא כל מנעולן מסוגל לבצע שכפול מפתחות לרכב מן הסוג הזה. שכפול מפתח חכם דורש רמה גבוהה של מיומנות.
 

מדוע לפנות אל מנעולן רכב מוסמך לשכפול מפתח חכם?

 
א. מיומנותשירותי שכפול מפתחות לרכב מחייבים רמה גבוהה של מיומנות. במפתח חכם יש למיומנות כזו חשיבות מיוחדת, כי היא עשויה למנוע נזקים בלתי הפיכים. בעוד שכפול של המפתח הרגיל מתבצע באמצעים מכאניים בלבד, שכפול מפתח חכם דורש שימוש במערכות מתקדמות.

ב. ניסיון – ניסיון של מנעולן מוסמך ומקצועי קובע במידה רבה את הצלחת השכפול. חבל לבזבז אנרגיה וכסף על שכפול מפתחות אצל מנעולן חסר ניסיון, כי סביר להניח שהוא יגרום ליותר נזק מתועלת. הפתרון הוא לבדוק כמה שנות ניסיון יש למנעולן וכך לבחור אותו גם עבור שכפול מפתח חכם.

ג. היכרות עם הטכנולוגיה – במפתח חכם יש פונקציית קרבה ולכן הרכב מזהה את בעליו כאשר הוא מתקרב עם המפתח, או בלחיצה על מתג בדלת. ההנעה מתבצעת באמצעות מנגנון ייחודי והשכפול נדרש להביא בחשבון את הטכנולוגיה הקיימת. היכרות עם הטכנולוגיה היא תנאי להצלחת השכפול ולמנעולן מקצועי ומוסמך יש סיכוי טוב יותר להגיע אליה.
 
שכפול מפתח חכם לרכב
 

כל שירותי המנעולנות אצל ניר המהיר - מנעולן ופורץ רכבים

 
עוד יתרון משמעותי של פנייה למנעולן רכב מוסמך הוא ריכוז כל השירותים תחת קורת גג אחת. מלבד שכפול מפתחות לרכב, המנעולן יכול לספק שירותי חידוש פלסטיקה למפתח שלט חכם או להציע מחיר מיוחד על תיקון מפתח שלט חכם שאינו מניע את הרכב ולא פועל כהלכה.

שכפול מפתח חכם הוא שירות חיוני עבור בעלי רכבים חדשים. כדאי להזמין את השירות ממנעולן מוסמך ולמנוע צרות. כמו כן, התפקיד של מנעולן מוסמך היא לספק שירותי שיפוץ ושיקום מפתח שניזוק בגלל חדירת מים ולעדכן את הלקוח לגבי הצורך בהחלפת מתגים ולחצנים.