קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר

 
כאשר אנו משכפלים מפתחות לרכב עם אימובילייזר, אנו צריכים לעשות זאת בצורה נכונה

מערכת אימובילייזר הינה מערכת אשר מבצעת ניתוק של המנוע מהרכב ברגע שאנו מכבים אותו, כך שלא ניתן להתניע את הרכב מבלי להשתמש במפתח המתאים לכך. שימוש באימובילייזר מסייע לנו להגן על הרכב מפני גניבות, וחשוב לדעת כיצד מבצעים שכפול מפתחות לרכב כאשר אנו משתמשים במערכת זו בכדי לוודא כי לנו תמיד יהיה מפתח מתאים.
 

כיצד יש לבצע שכפול מפתחות לרכב בו יש שימוש באימובילייזר?

 

שכפול המפתח:
למפתח אימובילייזר שני חלקים- המפתח עצמו והשבב המתקשר עם המערכת. את המפתח של המערכת יש לשכפל כמו כל שכפול מפתחות לרכב, באמצעות המכשור המתאים לכך. שכפול מפתחות לרכב כולל התאמה של צורת המפתח לצורת מערכת ההצתה של הרכב, כך שהמפתח מסדר את כלל מרכיבי המערכת בצורה בה נוכל להפעיל אותה. חשוב שהשכפול יהיה מדויק אחרת גם אם שבב האימובילייזר יעבוד כמו שצריך לא נוכל להפעיל את רכבנו.

שכפול השבב: מערכת אימובילייזר הינה מערכת ממוחשבת, אשר מקשרת בין מערכות הרכב השונות, כגון המנוע, לבין השלט, ולכן יש לה חלק הנמצא ברכב וחלק הממוקם בשלט עצמו. כאשר אנו מבצעים שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר, חשוב ביותר שנקודד את השלט שלנו בצורה נכונה כך שהוא יוכל לתקשר עם המערכת הממוחשבת של הרכב, ולחבר ולנתק את המנוע כנדרש. קידוד זה של השלט מתבצע גם הוא בעזרת המכשור המתאים לכך, אשר יודע לקרוא את הקידוד של השלט המקורי ולהעביר אותו לשלט אותו אנו משכפלים.

כיצד ניתן לשכפל מפתחות לרכב עם אימובילייזר? בעוד ישנן כל מיני דרכים לביצוע שכפול עצמי של מפתחות אימובילייזר, מומלץ ביותר לגשת לחנות המתמחה בשכפול מפתחות לרכב, ואשר תוכל לשכפל גם את המפתח שלכם. חשוב לזכור כי שכפול מפתח לרכב עם אימובילייזר אשר לא יתבצע כראוי עלול להזיק גם למפתח המקורי, כך שלא כדאי לקחת את הסיכון ומומלץ לפנות למומחים בתחום כגון ניר המהיר מנעולן יצאת גדול.

מדוע חשוב לשכפל מפתח אימובילייזר? כאמור, רכב עם מערכת אימובילייזר לא יוכל לפעול כלל ללא מפתח מתאים אשר יודע לתקשר עם המחשב ברכב ולחבר את המנוע שאנחנו צריכים, ולכן חשוב לדאוג לשכפול איכותי ונכון של מפתח הרכב שלנו בכדי לוודא שתמיד נוכל להשתמש בו.
 
שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר
 

ניר המהיר מנעולן רכב מספק שירותי שכפול מפתחות לרכב מכל הסוגים

 
במידה ואנו מעוניינים בשכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר, כדאי שנפנה למומחים. אצל ניר המהיר מנעולן יצאת גדול תוכלו לקבל שירות מקצועי בתחום, ולשכפל את מפתח הרכב שלכם ללא חשש מפגיעה במפתח המקורי או בתקלות במפתח החדש, כך שלא תהיו מוגבלים לשימוש במפתח אחד בלבד לשם שליטה במערכת האימובילייזר של רכבכם.