קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול מפתחות לרכב טויוטה

 

אסור להתפשר כשמדובר בשירותי מנעולנות עבור הטויוטה שלכם

 
יש לכם רכב טויוטה ואתם צריכים לשכפל את המפתח? חשוב שתפנו רק לגורם מוסמך ומקצועי שיבצע את העבודה עבורכם. ניר המהיר הוא מנעולן רכב מוסמך בעל אישור ממשטרת ישראל, אשר מבצע את כל שירותי המנעולנות לטויוטה על הצד הטוב ביותר. ניר המהיר מבצע שכפול מפתחות לרכב טויוטה תוך שימוש במכשור המתקדם והמדויק ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מפתחות ברמה הכי גבוהה.
 

לא רק שכפול מפתחות

 
ניר המהיר מספק מגוון של שירותים לכל סוגי הרכב של טויוטה:

שירותי תיקון ושחזור שלט – עבודת שחזור השלט לרכב היא עבודה למקצוענים בלבד, בה צריכה להיות הקפדה גבוהה הן על הדיוק והעבודה עצמה והן על שימוש בשלטים מקוריים. ניר המהיר מספק שירותי תיקון ושחזור שלט לרכבי טויוטה לכל מטרה.

טיפול באימובילייזר – האימובילייזר מהווה את מערכת האבטחה המרכזית של רכבים בימינו. מערכת זו משביתה את המנוע אם היא אינה מזהה את המפתח. מערכת זו עלולה ליצור ברכבי טויוטה תקלות שונות. לניר המהיר יש את כל המכשירים והאישורים הנדרשים על מנת לתקן כל תקלה במערכת האימובילייזר.

שחזור של מפתחותשכפול מפתחות לרכב הוא עניין אחד, אבל שחזור של מפתח לטויוטה הוא מסובך בהרבה, כיוון שהוא דורש איפוס מלא של מערכות אבטחת הרכב. ניר המהיר מאפשר לכם לשחזר מפתחות לטויוטה 24 שעות ביממה, בכל עת בה תצטרכו זאת.
 
שכפול מפתחות לרכב טויוטה
 

שירות לרכבי טויוטה מכל הסוגים

 
ניר המהיר מספק שירותי שכפול מפתחות לרכב טויוטה מכל הדגמים: יאריס, אוונסיס, אאוריס, קורולה ועוד. אם אתם רוצים ליהנות משירותי מנעולנות רכב מדויקים, אמינים ומהירים – פנו לניר המהיר כעת.