קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שכפול מפתחות

 
אם אתם מעוניינים לקבל שירות ממנעולן מוסמך העובד באישור משטרת ישראל ואשר יספק לכם שירות מהיר באחריות מלאה – ניר המהיר הוא הכתובת עבורכם.
 
חייגו עכשיו 052-5814517 ובתוך זמן קצר יהיה לכם מפתח רזרבי שיפתח לכם דלתות!
 

דגשים לבחירת מנעולן לביצוע שכפול מפתחות

 
לא אחת אנו נמצאים במצב שבו מפתח אחד לבית או לרכב פשוט לא מספיק. תמיד חשוב שיהיה מפתח נוסף לדירה ולרכב, כי אף פעם אי אפשר לדעת מתי המפתח המקורי ילך לאיבוד, ייגנב או יישבר. מכיוון שמדובר בנכס שלכם, חשוב מאוד שאת פעולת השכפול יבצע אך ורק מנעולן מוסמך ומקצועי שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. לפניכם מספר דגשים שלפיהם מומלץ לבחור את איש המקצוע לביצוע העבודה הרגישה והחשובה הזאת:

מקצועיות – מומלץ לבחור מנעולן ותיק ומנוסה אשר ביצע לא מעט פעמים שכפול מפתחות מסוגים שונים ויודע בדיוק איך לבצע את העבודה. אחרי הכול, לא הייתם רוצים להיות במצב שבו אתם מנסים לפתוח את הרכב או להניע אותו ומגלים שלא קורה דבר...

ציוד מתאים – חשוב מאוד לוודא שברשות המנעולן יש ציוד מתאים לשכפול מפתחות, בעיקר כשמדובר בשכפול מפתחות לרכב. יש היום הרבה מאוד סוגי רכבים והרבה מאוד סוגי מפתחות, ולא כל מכונת שכפול יכולה להעתיק כל מפתח. הסבירו למנעולן בדיוק איזו מכונית יש לכם ואם מדובר במפתח משונן סטנדרטי או במפתח חכם, כדי לוודא שהוא אכן יכול לבצע את העבודה.

אחריות – חשוב מאוד לוודא שהשירות ניתן לכם באחריות. זאת משום שאף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה, ואם מתעוררת בעיה כגון מפתח שלא פותח, כזה שנשבר וכד' – אתם צריכים שיהיה לכם אל מי לפנות.
אם תבחרו את משכפל המפתחות על פי הקריטריונים הללו, סביר מאוד להניח שבתוך זמן קצר יהיה מונח בכיסכם מפתח רזרבי איכותי, שיאפשר לכם להיכנס לדירה או לרכב ולנסוע לשלום.
 
שכפול מפתחות - ניר המהיר
 

ניר המהיר לשירותכם

 
ניר המהיר הינו מנעולן מוסמך ותיק, המתמחה בתחום של שכפול מפתחות מכל הסוגים. ברשות החברה הציוד המתקדם ביותר המאפשר שכפול מפתחות עבור כל סוגי הרכבים והמנעולים, כאשר כל עבודה מתבצעת תוך הקפדה מרבית על דיוק. התוצאה – לקוחות ניר המהיר מקבלים מפתח רזרבי שנראה ומתפקד בדיוק כמו זה המקורי, ומאפשר להם ולמי מטעמם להשתמש בו ללא בעיה.