קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

קיה

אבדו לכם מפתחות הרכב? אתם זקוקים לעבודה של מקצוענים בלבד

שכפול מפתחות לרכב אינו עניין של מה בכך, חשוב להבין שהדבר מצריך ידע מקצוע ספציפי בתחום מנעולנות הרכב ואין זה מספיק להיות פורץ מנעולים רגיל. ניר המהיר הוא מנעולן רכב מוסמך אשר עובד תחת אישור משטרת ישראל. החברה מעניקה שירות שכפול מפתחות לרכב קיה תחת הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל מהירות עבודה מרבית. ניר המהיר יכול להגיע אליכם במהירות הבזק אם נתקעתם בלי המפתחות של הרכב שלכם, עם שירות שכפול מפתחות לרכב הפעיל 24 שעות ביממה.

ניר המהיר מסייע לכם גם בתחומי מנעולנות רכב נוספים

מלבד שכפול מפתחות לרכב קיה מנעולן הרכב ניר המהיר מעניק שירותים נוספים:

שכפול שלט לרכב קיה – יצירת שלט חדש הינה עבודה שמצריכה אישורים מיוחדים מהחברה עצמה. אם יש לכם קיה ואתם זקוקים לשלט נוסף לרכב, ניר המהיר יעניק לכם את השירות האיכותי ביותר.

שחזור מפתח לקיה – כאשר אובדים כל המפתחות יש להתמודד מול מערכת האימובילייזר של הרכב. ניר המהיר מומחה בטיפול במערכות האבטחה של רכבי קיה ומאפשר לכם לשחזר את המפתחות של רכבכם גם אם איבדתם את כולם.

איפוס מערכת האימובילייזר – אם יש בעיה במערכות אבטחת רכב הקיה שלכם, ניר המהיר ישמח לעמוד לשירותכם. ניר המהיר, בתור מנעולן רכב מוסמך, יכול לתקן בעיות הקשורות לפעילות מפתחות ושלטי הרכב כולל איפוס האימובילייזר.

שכפול מפתחות לכל דגמי קיה

שכפול מפתחות לכל דגמי קיה: קיה פיקנטו, אופטימה, סיד, ריו, פורטה, סורנטו, סול, קארנס, קרניבל, ספורטאז' ועוד.

שכפול מפתח לרכב קיה

שירות מנעולנות הרכב הטוב ביותר

אם אתם זקוקים לשכפול מפתחות לרכב קיה, לשחזור השלט שלכם או לטיפול במערכות האבטחה של הקיה שלכם – הגעתם למקום הנכון. ניר המהיר יעניק לכם שירות איכותי בסטנדרטים גבוהים שלא תראו באף מקום אחר.