קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

הונדה

אם איבדתם את המפתחות של ההונדה שלכם, אין לכם ממה לדאוג

ניר המהיר הוא מנעולן רכב מוסמך אשר מאפשר לבצע שכפול מפתחות לרכב הונדה במהירות. אם איבדתם את המפתחות של רכבכם תוכלו לזכות לשירות אדיב של 24 שעות ביממה אשר ניר המהיר ישמח לתת לכם. לניר המהיר הסמכה מיוחדת בתחום רכבי הונדה והוא בעל אישור עבודה בתור מנעולן רכב מוסמך מאת משטרת ישראל. ניר המהיר יעניק לכם שירות מקסימלי במינימום זמן כאשר תצטרכו שכפול מפתחות לרכב הונדה.

שירות מנעולנות מלא לרכבי הונדה

ניר המהיר עובד עם רכבי הונדה במשך שנים רבות ומעניק להם שירות מנעולנות מלא:

  • שירות מנעולנות להונדה 24 שעות ביממה – איבדתם את כל המפתחות להונדה שלכם בדיוק אחרי אירוע? נתקעתם בתל אביב עם המפתחות ברכב ואין לכם איך לחזור? ניר המהיר כאן לשירותכם, בכל שעה במהלך היום והלילה.
  • שכפול שלט לרכב הונדה – ניר המהיר מבצע שכפול של שלטים לרכב הונדה תוך הקפדה על שימוש בחלקים מקוריים ואיכותיים ובעבודה בסטנדרט גבוה.
  • שחזור מפתחות לרכב הונדה – קורים מצבים בהם מאבדים את כל מפתחות הרכב. ניר המהיר מסייע לכם להיחלץ מהמצב במהירות על ידי שחזור המפתחות. ניר המהיר יוכל להגיע אליכם תוך 20 דקות ולהחזיר לכם את יכולת השימוש בהונדה שלכם.

שירות ללא תחרות

ניר המהיר הוא מנעולן רכב מקצועי אשר מקפיד על שימוש באביזרים איכותיים, על שירות אדיב ועל במתן אחריות מלאה לכל לקוח. אם אתם זקוקים לשירות איכותי בשכפול מפתחות לרכב הונדה או בכל תחום מנעולנות רכב אחר להונדה, פנו לניר המהיר כעת ותקבלו את השירות הטוב ביותר.